Haberler

2017 Organ Seçimleri; Üye Listeleri Vergi Kontrolü İçin Askıya Çıkmıştır

  • 21.08.2020
  • alibalaban

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığından

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Boralar Organ Seçimleri Hakkındaki Yönetmeliğin 8 inci maddesi " Meslek komitesi ve meclis seçimlerinden azami üç ay, asgari bir ay önce mahalli gazetelerde ve oda ve borsanın duyuru panosunda ilan edilmek suretiyle üyeler, vergi mükellefiyetlerine ilişkin oda ve borsa kayıtlarını kontrole davet edilir." Amir hükmü  gereğince, Üyelerimizin vergi mükellefiyetlerine ilişkin Oda kayıtları ile ilgili üye listelerimiz 21-22-23-24-25 Ağustos 2017 tarihlerinde odamız duyuru panosunda askıya çıkartılarak üyelerimizin kayıtlarını kontrol etmeleri amacı ile askıda tutulacaktır.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında tüm üyelerimizin vergi mükellefiyetleri ile Odamız kayıtlarını kontrol ederek durumlarında meydana gelen değişiklikleri Odamıza yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Bildirimde bulunulmaması durumunda  Odamızdaki kayıtların doğruluğu  üyelerimizce kabul edilmiş sayılacağı hususu ilan olunur.

  • 2017 Organ Seçimleri; Üye Listeleri Vergi Kontrolü İçin Askıya Çıkmıştır

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi