Haberler

Genel Sekreterler Alaca'da Buluştu

  • 07.10.2020
  • alibalaban
Alaca Ticaret ve Sanayi Odası, İç Anadolu Bölgesi'nde faaliyet gösteren oda borsaların genel sekreterlerini ağırladı. Alaca Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaca Ticaret Borsasının ev sahipliğinde, İç Anadolu Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren oda ve borsalarımızın genel sekreterleri katılımı ile 3 Kasım cumartesi günü Alaca?da toplantı düzenledi.

Toplantıya Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Arslan, Alaca Ticaret Borsası Genel Sekreteri Faik Yetgin, Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik, Haymana Ticaret Odası Genel Sekreteri Ali Biçer, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sinan Ardıl ,Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Murat Zeybel, Çorum Ticaret Borsası Genel Sekreteri Süleyman Çifçi, Zile Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ertuğrul Oğuz Şengöl, Zile Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ömer Faruk Önkuzu, Polatlı Ticaret Odası Genel Sekreteri İnanç Ölmez, Yerköy Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Barış, Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sami Erdoğan, Haymana Ticaret Borsası Genel Sekreteri Lokman Sarı , Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ziya Saydam, Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Çağrı Kılıç, Şefaatli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Yasin Karaca ve Develi Ticaret Odası Genel Sekreteri Ahmet Süha Bülbül, Sungurlu Ticaret Borsası Genel Sekreteri Levent Akkaş , Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mehmet Ali Karslı , Yozgat Ticaret Borsası Genel Sekreteri Nazif Gençarslan ve Mucur Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Hayati Kıyak katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını ev sahipliğini üstlenen Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fatih Arslan yaptı. Arslan , konuşmasında katılımlarından ötürü genel sekreterlere teşekkür ederek, bundan sonraki süreçte daha geniş katılımlar ile bu toplantıların devam edeceğini söyledi. Fatih Arslan tarafından okunan gündem maddeleri üzerinde görüşmelere geçildi. Toplantıda, akreditasyon sürecindeki oda borsaların iyi uygulamalarının paylaşımı yapılmış, ve her oda ve borsa genel sekreteri söz alarak uygulamış oldukları iyi uygulamaları katılımcılar ile paylaşmışlardır. Toplantıda oda ve borsalarımızın yaşamış oldukları sorunlarda dile getirilmiş ve sonuç odaklı çözüm önerileri istişare edilmiştir. Toplantı ikinci aşaması Alaca Ticaret Borsasında gerçekleşmiş ve borsada örnek elektronik satış yapılmış ve borsa faaliyetleri hakkında katılımcılara Alaca Ticaret Borsası Genel Sekreteri Faik Yetgin tarafından bilgi verilmiştir. Toplantı sonrasında Alacahöyük ve Boğazkale gezisi yapılmıştır. Bölge oda ve borsaların genel sekreterlerin yer aldığı toplantı, Alaca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Coşkun?un katılımları ile düzenlenen yemek programıyla sona ermiştir.
  • Genel Sekreterler Alaca'da Buluştu

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi