Genç Girişimciler Kurulu
TOBB Genç Girişimciler Kurulu Yeni Mevzuatları Yürürlüğe Konuldu

TOBB Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esasları, TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esasları yayınlanmıştır.

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu için üye kategorilerine göre başvuru formları ve ilgili mevzuat aşağıda sunulmuştur. Üye başvurusunda bulunmak için, başvurmak istediğiniz kategoriye göre aşağıdaki formlardan birini indirmeniz, EKSİKSİZ olarak elektronik ortamda doldurduktan sonra yazıcıdan çıktısını alıp odamıza iletmeniz gerekmektedir.

Oda/Borsa üyeleri için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.
Öğrenciler için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.
Akademisyenler için TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu Başvuru Formunu indirmek için tıklayınız.
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İle TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esasları'nı indirmek için tıklayınız.
TOBB Genç Girişimciler Kurulu İle TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul Ve Esasları'nı indirmek için tıklayınız.

Alaca Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi